| GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

Χωρίς Λακτόζη

BIO Sesame seed peeled - WolfberryΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Sesame seed peeled - Wolfberry
2,60 €
(13,00 €/ kg)
Pu-erh Tea – PurasanaΕξαντλημένο
Pu-erh Tea – Purasana
Από6,95 €
(193,06 €/ kg)
BIO σπόροι αμάρανθου - GymbeamΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO σπόροι αμάρανθου - Gymbeam
3,50 €
(7,00 €/ kg)
BIO Cane Sugar - VanaVitaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Cane Sugar - VanaVita
2,05 €
(4,10 €/ kg)
BIO Cane molasses - WolfberryΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Cane molasses - Wolfberry
5,50 €
(12,22 €/ kg)
ΒΙΟ Slimming Mix - PurasanaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

ΒΙΟ Slimming Mix - Purasana
21,95 €
(87,80 €/ kg)
Οργανική Κρεμώδης Πατζαρόσουπα - AugaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

Οργανική Κρεμώδης Πατζαρόσουπα - Auga
3,95 €
(9,88 €/ kg)
BIO Widow Bolte‘s Chicken Spice Mix 35 g – SonnentorΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Widow Bolte‘s Chicken Spice Mix 35 g – Sonnentor
Από4,40 €
(125,71 €/ kg)
BIO Latté Cacao Maca – PurasanaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Latté Cacao Maca – Purasana
9,50 €
(79,17 €/ kg)
BIO Whole dates - WolfberryΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Whole dates - Wolfberry
2,10 €
(21,00 €/ kg)
Λυοφιλοποιημένες Μπανάνες - WolfberryΕξαντλημένο

Vegan

Λυοφιλοποιημένες Μπανάνες - Wolfberry
Από2,10 €
(105,00 €/ kg)
Τσάι Ginkgo biloba - WolfberryΕξαντλημένο

Vegan

Τσάι Ginkgo biloba - Wolfberry
1,95 €
(39,00 €/ kg)
Καφές BIO Whole Beans Mélange - SonnentorΕξαντλημένο

BIO

Vegan

Καφές BIO Whole Beans Mélange - Sonnentor
Από18,50 €
(37,00 €/ kg)
Τσάι από Γαϊδουράγκαθο - WolfberryΕξαντλημένο

Vegan

Τσάι από Γαϊδουράγκαθο - Wolfberry
1,60 €
(32,00 €/ kg)
BIO Ginger Tea 18x1.3g - SonnentorΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Ginger Tea 18x1.3g - Sonnentor
4,30 €
(183,76 €/ kg)
Corn Flour - GymBeamΕξαντλημένο
Corn Flour - GymBeam
1,60 €
(3,20 €/ kg)
Pulled Pork - GymBeamΕξαντλημένο
Pulled Pork - GymBeam
7,95 €
(26,50 €/ kg)
Αποξηραμένα μούρα ιπποφαούς - GymBeamΕξαντλημένο
Αποξηραμένα μούρα ιπποφαούς - GymBeam
7,95 €
(39,75 €/ kg)
Λυοφιλοποιημένα σύκα - GymBeamΕξαντλημένο

Vegan

Λυοφιλοποιημένα σύκα - GymBeam
10,50 €
(105,00 €/ kg)
BIO Τσάι Τζίντζερ Λεμόνι 18x1,8g - SonnentorΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Τσάι Τζίντζερ Λεμόνι 18x1,8g - Sonnentor
Από4,40 €
(135,80 €/ kg)
BΙΟ Ψύλλιο - PurasanaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BΙΟ Ψύλλιο - Purasana
10,95 €
(54,75 €/ kg)
Μαρμελάδα με Κόκκινα Φρούτα - XuckerΕξαντλημένο

Vegan

Μαρμελάδα με Κόκκινα Φρούτα - Xucker
6,95 €
(31,59 €/ kg)
BIO Ιαπωνική Matcha  σε Σκόνη - VanaVitaΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Ιαπωνική Matcha σε Σκόνη - VanaVita
8,50 €
(85,00 €/ kg)
Οργανικά Κόκκινα Φασόλια σε Άλμη - ActivusΕξαντλημένο

BIO

Vegan

Οργανικά Κόκκινα Φασόλια σε Άλμη - Activus
3,40 €
(22,67 €/ kg)
Είδη 409-432 από 496