Υλικά μαγειρικής | GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

Υλικά Μαγειρικής

Υλικά Μαγειρικής είναι μια κατηγορία στην οποία θα βρείτε όλα όσα χρειάζεστε για τις fitness συνταγές σας. Μεγάλη ποικιλία από ζυμαρικά, σάλτσες χωρίς θερμίδες, γλυκαντικά, αρωματικά και έλαια για να έχετε ένα γεύμα υγιεινό και νόστιμο.

Τα ζυμαρικά χαμηλών θερμίδων χωρίς ζάχαρη, λακτόζη ή αλάτι είναι ιδανικά τόσο για το πρόγραμμα των γευμάτων σας όσο και για την περίπτωση που κάνετε δίαιτα. Οι σως  και σάλτσες Ζero και τα σιρόπια θα αναζωογονήσουν τη γεύση των αγαπημένων σας γευμάτων χωρίς να προσθέτουν περιττές θερμίδες, υδατάνθρακες και λίπη. Τα ενισχυτικά γεύσης και γλυκαντικά χρησιμεύουν για να προσθέσουν γεύση και να προσδώσουν γιυκιά γεύση σε γεύματα και ροφήματα, όπως τα ροφήματα πρωτεΐνης, τα smoothies, το γιαούρτι, τα pancakes, τα επιδόρπια, ακόμα και το κρέας. Στην κατηγορία Έλαια θα βρείτε διάφορα είδη λαδιών που είναι κατάλληλα για μαγείρεμα στην κατσαρόλα, ψήσιμο στον φούρνο, ψήσιμο στη σχάρα κ.λπ.

 
BIO Λάδι Πυρήνα Βερίκοκου - GymBeam
Made in Germany

BIO

Vegan

BIO Λάδι Πυρήνα Βερίκοκου - GymBeam
9,95 €
(99,50 €/ l)
BIO Baking Powder - GymBeam

BIO

BIO Baking Powder - GymBeam
3,10 €
(20,67 €/ kg)
Φασόλια Adzuki - GymBeam

Vegan

Φασόλια Adzuki - GymBeam
2,40 €
(4,80 €/ kg)
Κόκκινες φακές - GymBeam

Vegan

Κόκκινες φακές - GymBeam
2,20 €
(4,40 €/ kg)
Νιφάδες Θαλασσινού Αλατιού - GymBeam

Vegan

Νιφάδες Θαλασσινού Αλατιού - GymBeam
5,50 €
(22,00 €/ kg)
BIO RBD Έλαιο Καρύδας - GymBeam

BIO

Vegan

BIO RBD Έλαιο Καρύδας - GymBeam
6,95 €
(13,90 €/ l)
Λάδι Γαϊδουράγκαθου - Wolfberry

Vegan

Λάδι Γαϊδουράγκαθου - Wolfberry
6,95 €
(27,80 €/ l)
ΒΙΟ Έλαιο τσίλι - GymBeam
ΒΙΟ Έλαιο τσίλι - GymBeam
7,50 €
(75,00 €/ l)
BIO Έλαιο τζίντζερ και λεμονόχορτου - GymBeam
BIO Έλαιο τζίντζερ και λεμονόχορτου - GymBeam
7,50 €
(75,00 €/ l)
BIO Βαλσάμικο Ξίδι - GymBeam

Vegan

BIO Βαλσάμικο Ξίδι - GymBeam
6,95 €
(27,80 €/ l)
BIO Σησαμέλαιο - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Σησαμέλαιο - GymBeam
7,50 €
(30,00 €/ l)
BIO Αρωματικό Λάδι με Σκόρδο και Βότανα - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Αρωματικό Λάδι με Σκόρδο και Βότανα - GymBeam
6,95 €
(69,50 €/ l)
Φασόλια Mung - GymBeam

Vegan

Φασόλια Mung - GymBeam
2,95 €
(5,90 €/ kg)
BIO Αλεύρι Μπανάνας - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Αλεύρι Μπανάνας - VanaVita
7,50 €
(18,75 €/ kg)
ΒΙΟ Αλεύρι Αμυγδάλου – VanaVita

BIO

Vegan

ΒΙΟ Αλεύρι Αμυγδάλου – VanaVita
12,95 €
(32,38 €/ kg)
Πέρλες Ταπιόκας  - GymBeam

Vegan

Πέρλες Ταπιόκας - GymBeam
3,80 €
(7,60 €/ kg)
BIO Αλεύρι Φουντουκιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling
Made in Germany
BIO Αλεύρι Φουντουκιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling
10,50 €
(21,00 €/ kg)
ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor
5,50 €
(137,50 €/ kg)
BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor
3,80 €
(152,00 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor
3,20 €
(91,43 €/ kg)
BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor
3,20 €
(128,00 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor
3,20 €
(53,33 €/ kg)
BIO Αλεύρι Καρυδιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling

BIO

Vegan

BIO Αλεύρι Καρυδιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling
7,95 €
(15,90 €/ kg)
BIO Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο - VanaVita
14,50 €
(29,00 €/ l)
Είδη 73-96 από 146