| GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

Χωρίς Λακτόζη

Αμύγδαλα σε μαύρη σοκολάτα - GymBeam
Αμύγδαλα σε μαύρη σοκολάτα - GymBeam
14,50 €
(29,00 €/ kg)
Tiger Nuts - GymBeam

Vegan

Tiger Nuts - GymBeam
9,95 €
(19,90 €/ kg)
Πόριτζ ρυζιού - GymBeam

Vegan

Πόριτζ ρυζιού - GymBeam
6,50 €
(13,00 €/ kg)
Υγρό Ασπράδι Αυγών - GymBeam
Υγρό Ασπράδι Αυγών - GymBeam
Από4,40 €
(8,80 €/ kg)
Λεπτές Νιφάδες Βρώμης Χωρίς Γλουτένη – GymBeam

Vegan

Λεπτές Νιφάδες Βρώμης Χωρίς Γλουτένη – GymBeam
Από4,20 €
(8,40 €/ kg)
Φλοιός Ψύλλιου - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

Vegan

Φλοιός Ψύλλιου - GymBeam
10,80 €
(21,60 €/ kg)
Τραγανή Γκρανόλα Original 500 g - Mornflake
Τραγανή Γκρανόλα Original 500 g - Mornflake
5,50 €
(11,00 €/ kg)
Καρύδια - GymBeam

Vegan

Καρύδια - GymBeam
Από10,50 €
(21,00 €/ kg)
Μαύρο Αλάτι Iμαλαΐων 500 g - Λεπτό - GymBeam

Vegan

Μαύρο Αλάτι Iμαλαΐων 500 g - Λεπτό - GymBeam
2,60 €
(5,20 €/ kg)
Gluten Free Oat Flour - GymBeam

Vegan

Gluten Free Oat Flour - GymBeam
2,60 €
(5,20 €/ kg)
One Minute Oats - GymBeam

Vegan

One Minute Oats - GymBeam
2,20 €
(4,40 €/ kg)
Ροζ Αλάτι Ιμαλαΐων 500 γρ- λεπτό - GymBeam

Vegan

Ροζ Αλάτι Ιμαλαΐων 500 γρ- λεπτό - GymBeam
1,80 €
(3,60 €/ kg)
Καρύδια Βραζιλίας - GymBeam

Vegan

Καρύδια Βραζιλίας - GymBeam
19,50 €
(39,00 €/ kg)
Ρυζάλευρο - GymBeam

Vegan

Ρυζάλευρο - GymBeam
2,20 €
(4,40 €/ kg)
Αλεύρι αμυγδάλου - GymBeam

Vegan

Αλεύρι αμυγδάλου - GymBeam
9,95 €
(19,90 €/ kg)
Crispy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
Crispy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
5,50 €
(11,00 €/ kg)
BIO Καστανός Λιναρόσπορος - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Καστανός Λιναρόσπορος - VanaVita
4,40 €
(8,80 €/ kg)
BIO Pure Ghee - GymBeam

BIO

BIO Pure Ghee - GymBeam
19,95 €
(39,90 €/ kg)
MGO™ 550+ Manuka honey - Manuka Health
MGO™ 550+ Manuka honey - Manuka Health
Από86,95 €
(347,80 €/ kg)
Goji Berries - GymBeam

Vegan

Goji Berries - GymBeam
12,50 €
(25,00 €/ kg)
Kάσιους - GymBeam

Vegan

Kάσιους - GymBeam
Από9,95 €
(19,90 €/ kg)
Protein graška 80 - The Protein Works

Vegan

Protein graška 80 - The Protein Works
Από17,95 €
(35,90 €/ kg)
Κέλτικο θαλασσινό αλάτι - GymBeam

Vegan

Κέλτικο θαλασσινό αλάτι - GymBeam
7,50 €
(15,00 €/ kg)
BIO Νιφάδες 5 Δημητριακών - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Νιφάδες 5 Δημητριακών - VanaVita
3,80 €
(7,60 €/ kg)
Είδη 1-24 από 78