Ζυμαρικά - Χωρίς gmo | GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

Ζυμαρικά - Χωρίς gmo

Ζυμαρικά είναι μια κατηγορία που προσφέρει μια μεγάλη ποικιλία από ένα από τα πιο δημοφιλή συνοδευτικά πιάτα στον κόσμο. Διαθέτουν υψηλή περιεκτικότητα σε σύνθετους υδατάνθρακες που υπογραμμίζεται από μια ακαταμάχητη γεύση, η οποία συμπληρώνει τέλεια διάφορες σάλτσες, σαλάτες λαχανικών, σούπες και πιάτα σχεδόν όλων των ειδών. Εκτός από αυτό, μπορείτε επίσης να επιλέξετε ζυμαρικά με υψηλή περιεκτικότητα σε φυτικές ίνες.

Η κατηγορία αυτή προσφέρει, λοιπόν, τα εξής: 

  • κλασικά ζυμαρικά σε διάφορες μορφές και από διάφορους τύπους δημητριακών (σιτάρι, σίκαλη ή άλλα)
  • κλασικά ζυμαρικά με πρόσμιξη υπερτροφών (π.χ. σπανάκι, σπιρουλίνα και άλλα)
  • ζυμαρικά με όσπρια που έχουν υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη αλλά αποτελούν επίσης πηγή φυτικών ινών
  • ζυμαρικά χαμηλής θερμικής αξίας με σχεδόν μηδενική περιεκτικότητα σε υδατάνθρακες, σάκχαρα και λίπη, γεγονός που τα καθιστά ιδανική επιλογή για την απώλεια βάρους

Τα ζυμαρικά μπορείτε να τα μαγειρέψετε, να τα κάνετε στον φούρνο και να τα χρησιμοποιήσετε για την παρασκευή αλμυρών ή γλυκών πιάτων. Ανεξάρτητα από τα ζυμαρικά που θα επιλέξετε, όλα αυτά τα είδη θα αποτελέσουν μια νόστιμη βάση για τα πιάτα σας. Επιπλέον, στην περίπτωση των ζυμαρικών με όσπρια ή πρωτεΐνες, το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να προσθέσετε λαχανικά, μπαχαρικά και λίγη σάλτσα, και έχετε ένα σύνθετο και γευστικό πιάτο.

Ήρθε η ώρα να δοκιμάσετε την μεγάλη ποικιλία μας σε διάφορους τύπους ζυμαρικών, τα οποία θα κερδίσουν τις καρδιές ακόμα και των μεγαλύτερων καλοφαγάδων.

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τους τύπους ζυμαρικών, μπορείτε να ανατρέξετε στα σχετικά άρθρα μας, στην ενότητα του blog. 



 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Zero Rice 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
Gluten-free Gnocchi - GymBeam
Gluten-free Gnocchi - GymBeam
2,95 €
(7,38 €/ kg)
BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Ζυμαρικά από Φακές - Φουσίλι - VanaVita
BIO Ζυμαρικά από Φακές - Φουσίλι - VanaVita
3,20 €
(12,80 €/ kg)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
Ζυμαρικά με σπανάκι - GymBeam

Vegan

Ζυμαρικά με σπανάκι - GymBeam
2,20 €
(7,33 €/ kg)
Ζυμαρικά από Ρεβίθια - Gymbeam

Vegan

Ζυμαρικά από Ρεβίθια - Gymbeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
Κουσκούς Ολικής Αλέσεως - GymBeam

Vegan

Κουσκούς Ολικής Αλέσεως - GymBeam
2,70 €
(5,40 €/ kg)
Ζυμαρικά από Κόκκινη Φακή - GymBeam

Vegan

Ζυμαρικά από Κόκκινη Φακή - GymBeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
Ζυμαρικά χωρίς γλουτένη penne - GymBeam
Ζυμαρικά χωρίς γλουτένη penne - GymBeam
2,40 €
(6,00 €/ kg)
Πρωτεϊνικά Ζυμαρικά - GymBeam
Πρωτεϊνικά Ζυμαρικά - GymBeam
2,60 €
(8,67 €/ kg)
Ζυμαρικά από Αρακά - Gymbeam

Vegan

Ζυμαρικά από Αρακά - Gymbeam
2,20 €
(7,33 €/ kg)
Χωρίς γλουτένη ζυμαρικά - σπαγγέτι - GymBeam

New

Χωρίς γλουτένη ζυμαρικά - σπαγγέτι - GymBeam
2,60 €
(6,50 €/ kg)
Rice Noodles - GymBeam
Rice Noodles - GymBeam
2,70 €
(11,25 €/ kg)
Zυμαρικά Ολικής Αλέσεως από Σπέλτα - GymBeam

Vegan

Zυμαρικά Ολικής Αλέσεως από Σπέλτα - GymBeam
2,10 €
(7,00 €/ kg)
BIO ZERO Penne - GymBeamΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO ZERO Penne - GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Ζυμαρικά από Αρακά - Φουσίλι - VanaVitaΕξαντλημένο
BIO Ζυμαρικά από Αρακά - Φουσίλι - VanaVita
2,60 €
(10,40 €/ kg)
ΒΙΟ Ζυμαρικά Πρωτεΐνης - Φουσίλι - VanaVitaΕξαντλημένο
ΒΙΟ Ζυμαρικά Πρωτεΐνης - Φουσίλι - VanaVita
3,80 €
(15,20 €/ kg)
BIO Zero Spaghetti 385g – GymBeamΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Zero Spaghetti 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Zero Noodles 385g – GymBeamΕξαντλημένο

BIO

Vegan

BIO Zero Noodles 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
Πλιγούρι ολικής αλέσεως - GymBeamΕξαντλημένο

Vegan

Πλιγούρι ολικής αλέσεως - GymBeam
Από2,40 €
(4,80 €/ kg)

Είδη 1-22 από 22