| GymBeam.gr Skip to main content
Καφές & Τσάι τώρα με έως 20% έκπτωση

Vegetarian Προϊόντα

Ρυζάλευρο - GymBeam

Vegan

Ρυζάλευρο - GymBeam
2,30 €
(4,60 €/ kg)
Crispy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
Crispy Granola Hawaiian 500 g - Mornflake
5,50 €
(11,00 €/ kg)
Protein Milkshake - Barebells
Protein Milkshake - Barebells
3,10 €
(9,39 €/ l)
Ζυμαρικά με σπανάκι - GymBeam

Vegan

Ζυμαρικά με σπανάκι - GymBeam
2,30 €
(7,67 €/ kg)
Total Rush 2.0 - Weider
Total Rush 2.0 - Weider
36,95 €
(98,53 €/ kg)
Τορτίγια σιταριού - GymBeam

Vegan

Τορτίγια σιταριού - GymBeam
2,80 €
(8,48 €/ kg)
Αλεύρι αμυγδάλου - GymBeam

Vegan

Αλεύρι αμυγδάλου - GymBeam
9,95 €
(19,90 €/ kg)
90% Μαύρη Σοκολάτα - GymBeam

Vegan

90% Μαύρη Σοκολάτα - GymBeam
4,50 €
(64,29 €/ kg)
BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam
2,80 €
Μπάρα FlapJack 100 g - Nutrend
Μπάρα FlapJack 100 g - Nutrend
1,80 €
(18,00 €/ kg)
Τόνος σε ελαιόλαδο με πορτοκάλι & κανέλα - GymBeam
Τόνος σε ελαιόλαδο με πορτοκάλι & κανέλα - GymBeam
Από3,95 €
(32,92 €/ kg)
Ζυμαρικά από Ρεβίθια - Gymbeam

Vegan

Ζυμαρικά από Ρεβίθια - Gymbeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
Endurosnack Gel - Nutrend

Vegan

Endurosnack Gel - Nutrend
2,40 €
(32,00 €/ kg)
Ready To Drink Food 400 ml - SATURO

Vegan

Ready To Drink Food 400 ml - SATURO
5,50 €
(13,75 €/ l)
Κρεμώδης Nτοματόσουπα - Activus

BIO

Vegan

Κρεμώδης Nτοματόσουπα - Activus
4,50 €
(11,25 €/ kg)
Jammy Spread - GymBeam

Vegan

Jammy Spread - GymBeam
3,95 €
(17,95 €/ kg)
Πουτίγκα πρωτεΐνης - GymBeam
Πουτίγκα πρωτεΐνης - GymBeam
12,95 €
(25,90 €/ kg)
Σιρόπι ραδικιού - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

Vegan

Σιρόπι ραδικιού - GymBeam
2,80 €
(11,20 €/ l)
ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita

BIO

Vegan

ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita
Από2,10 €
(14,00 €/ kg)
BIO Hazelnut & Cocoa Spread – VanaVita

BIO

Vegan

BIO Hazelnut & Cocoa Spread – VanaVita
Από13,95 €
(41,03 €/ kg)
BIO Σιρόπι Σφενδάμου 250 ml - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Σφενδάμου 250 ml - GymBeam
6,80 €
(27,20 €/ l)
BIO Tempeh - VanaVita
BIO Tempeh - VanaVita
Από3,95 €
(22,57 €/ kg)
Σαρδέλες σε ελαιόλαδο - GymBeam
Σαρδέλες σε ελαιόλαδο - GymBeam
Από2,10 €
(16,80 €/ kg)
Φυστικοβούτυρο - The Protein Works

Vegan

Φυστικοβούτυρο - The Protein Works
19,50 €
(19,70 €/ kg)
Είδη 121-144 από 508