| GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

Χωρίς Λακτόζη

Αμύγδαλα σε μαύρη σοκολάτα - GymBeam
Αμύγδαλα σε μαύρη σοκολάτα - GymBeam
14,50 €
(29,00 €/ kg)
Μείγμα λυοφιλοποιημένων berries και μπανάνας - GymBeam

Vegan

Μείγμα λυοφιλοποιημένων berries και μπανάνας - GymBeam
10,50 €
(105,00 €/ kg)
ZERO SYRUP Σοκολάτα - GymBeam

Vegan

ZERO SYRUP Σοκολάτα - GymBeam
Από6,50 €
(20,31 €/ l)
Beef Jerky - GymBeam
Beef Jerky - GymBeam
Από4,20 €
(84,00 €/ kg)
Στιγμιαία βρώμη - GymBeam

Vegan

Στιγμιαία βρώμη - GymBeam
7,50 €
(7,50 €/ kg)
ZERO SAUCE BBQ - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE BBQ - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
ZERO SYRUP Φράουλα - GymBeam
ZERO SYRUP Φράουλα - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
BIO Zero Rice 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
Βούτυρο Triple Nut – GymBeam

Vegan

Βούτυρο Triple Nut – GymBeam
Από9,50 €
(27,94 €/ kg)
ZERO SYRUP Cookies & Cream - GymBeam

Vegan

ZERO SYRUP Cookies & Cream - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
Κέτσαπ με Στέβια – GymBeam
Κέτσαπ με Στέβια – GymBeam
Από6,50 €
(13,83 €/ kg)
BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
ZERO SAUCE Caesar Dressing - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Caesar Dressing - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
Ginger Shot - GymBeam

ΜΕΧΡΙ -34%

Ginger Shot - GymBeam
Από2,00 €
(40,00 €/ l)
BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
Tζίντζερ & Κουρκουμάς Shot - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

Tζίντζερ & Κουρκουμάς Shot - GymBeam
Από2,00 €
(40,00 €/ l)
Τόφου - GymBeam

Vegan

Τόφου - GymBeam
1,80 €
(9,00 €/ kg)
ZERO SYRUP Pancake - GymBeam

Vegan

ZERO SYRUP Pancake - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
ZERO SAUCE Ketchup - GymBeam

Vegan

ZERO SAUCE Ketchup - GymBeam
6,50 €
(20,31 €/ l)
Γκρανόλα Πρωτεΐνης με Μέλι και Αμύγδαλα - GymBeam
Γκρανόλα Πρωτεΐνης με Μέλι και Αμύγδαλα - GymBeam
8,50 €
(28,33 €/ kg)
Flavour - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

Vegan

Flavour - GymBeam
10,35 €
(41,40 €/ kg)
Τραγανή Γκρανόλα Original 500 g - Mornflake
Τραγανή Γκρανόλα Original 500 g - Mornflake
5,50 €
(11,00 €/ kg)
Ginger & Sea Buckthorn Shot - GymBeam
Ginger & Sea Buckthorn Shot - GymBeam
Από2,50 €
(50,00 €/ l)
Είδη 1-24 από 210