| GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

BIO Προϊόντα

BIO Σπόροι Κάνναβης - Αποφλοιωμένοι - VanaVita

ΜΕΧΡΙ -20%

BIO Σπόροι Κάνναβης - Αποφλοιωμένοι - VanaVita
6,00 €
(24,00 €/ kg)
ΒΙΟ Μπανάνα σε Σκόνη 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

ΒΙΟ Μπανάνα σε Σκόνη 200 g - GymBeam
6,95 €
(34,75 €/ kg)
ΒΙΟ Κόκκοι Κακάο  - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

ΒΙΟ Κόκκοι Κακάο - VanaVita
8,40 €
(33,60 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Zero Rice 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
ΒΙΟ Ταχίνι – GymBeam
Made in Greece

BIO

Vegan

ΒΙΟ Ταχίνι – GymBeam
Από5,50 €
(18,33 €/ kg)
ΒΙΟ Πράσινο Τσάι - Sencha – VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -21%

BIO

Vegan

ΒΙΟ Πράσινο Τσάι - Sencha – VanaVita
2,85 €
(57,00 €/ kg)
BIO Κακάο σε σκόνη - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Κακάο σε σκόνη - VanaVita
5,55 €
(22,20 €/ kg)
BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
Οργανική Κρεμώδης Σούπα Κίτρινης Κολοκύθας - Activus

BIO

Vegan

Οργανική Κρεμώδης Σούπα Κίτρινης Κολοκύθας - Activus
Από4,50 €
(11,25 €/ kg)
Πικάντικη Σούπα Κάρυ - Activus

BIO

Vegan

Πικάντικη Σούπα Κάρυ - Activus
4,50 €
(11,25 €/ kg)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
BIO Χυμός λεμονιού Sicilian - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO Χυμός λεμονιού Sicilian - GymBeam
Από2,55 €
(10,20 €/ l)
BIO Seitan - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Seitan - VanaVita
Από5,50 €
(27,50 €/ kg)
BIO Vegan Μπάρα Πρωτεΐνης - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Vegan Μπάρα Πρωτεΐνης - VanaVita
Από1,95 €
(39,00 €/ kg)
Οργανική Bρώμη Oλικής Aλέσεως - Auga

BIO

Vegan

Οργανική Bρώμη Oλικής Aλέσεως - Auga
2,60 €
(43,33 €/ kg)
Κρεμώδης Nτοματόσουπα - Activus

BIO

Vegan

Κρεμώδης Nτοματόσουπα - Activus
4,50 €
(11,25 €/ kg)
BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam
2,80 €
BIO Peanut Butter Cups - GymBeam
BIO Peanut Butter Cups - GymBeam
Από2,40 €
(61,54 €/ kg)
ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita

BIO

Vegan

ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita
Από2,10 €
(14,00 €/ kg)
BIO Hazelnut & Cocoa Spread – VanaVita

BIO

Vegan

BIO Hazelnut & Cocoa Spread – VanaVita
Από13,95 €
(41,03 €/ kg)
BIO Tempeh - VanaVita
BIO Tempeh - VanaVita
Από3,95 €
(22,57 €/ kg)
Είδη 1-24 από 215