Τα καλύτερα από την κατηγορία the protein works - και - gymbeam bio - the protein works και gymbeam bio vegetarian προϊόντα | GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

The Protein Works και GymBeam Bio Vegetarian Προϊόντα

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Zero Rice 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385g – GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Αγαύης 250 ml - GymBeam
2,80 €
BIO Σκόνη Κανέλας Κεϋλάνης - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σκόνη Κανέλας Κεϋλάνης - GymBeam
4,40 €
(44,00 €/ kg)
BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Mango Shot Τσίλι & Κουρκουμά - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
BIO Ginger Shot με Aronia - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Ginger Shot με Aronia - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO Χυμός λεμονιού Sicilian - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO Χυμός λεμονιού Sicilian - GymBeam
Από2,55 €
(10,20 €/ l)
BIO Σπόροι Κάνναβης - Αποφλοιωμένοι - VanaVita

ΜΕΧΡΙ -20%

BIO Σπόροι Κάνναβης - Αποφλοιωμένοι - VanaVita
6,00 €
(24,00 €/ kg)
BIO Μηλόξυδο - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Μηλόξυδο - GymBeam
4,70 €
(9,40 €/ l)
ΒΙΟ Ταχίνι – GymBeam
Made in Greece

BIO

Vegan

ΒΙΟ Ταχίνι – GymBeam
Από5,50 €
(18,33 €/ kg)
BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BΙΟ Ginger Shot με Matcha - VanaVita
Από2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO Vegan Μπάρα Πρωτεΐνης - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Vegan Μπάρα Πρωτεΐνης - VanaVita
Από1,95 €
(39,00 €/ kg)
BIO Σιρόπι Σφενδάμου 250 ml - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Σφενδάμου 250 ml - GymBeam
6,80 €
(27,20 €/ l)
BIO σκόνη κουρκουμά - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO σκόνη κουρκουμά - GymBeam
6,35 €
(25,40 €/ kg)
BIO Ξύσμα Κακάο - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -15%

BIO Ξύσμα Κακάο - VanaVita
11,00 €
(44,00 €/ kg)
BIO Κακάο σε σκόνη - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Κακάο σε σκόνη - VanaVita
5,55 €
(22,20 €/ kg)
BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Thai Noodles - GymBeam
3,50 €
(9,09 €/ kg)
BIO Καστανός Λιναρόσπορος - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Καστανός Λιναρόσπορος - VanaVita
4,40 €
(8,80 €/ kg)
ΒΙΟ Κόκκοι Κακάο  - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

ΒΙΟ Κόκκοι Κακάο - VanaVita
8,40 €
(33,60 €/ kg)
ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita

BIO

Vegan

ΒΙΟ Ρεβίθια - Έτοιμα για Κατανάλωση - VanaVita
Από2,10 €
(14,00 €/ kg)
BIO Muesli - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Muesli - VanaVita
5,50 €
(11,00 €/ kg)
BIO Κινόα - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Κινόα - VanaVita
5,50 €
(11,00 €/ kg)
ΒΙΟ Μπαχαρικό για Κοτόπουλο - GymBeam

BIO

ΒΙΟ Μπαχαρικό για Κοτόπουλο - GymBeam
4,95 €
(99,00 €/ kg)
Είδη 1-24 από 109