| GymBeam.gr Skip to main content
SUPERFOODS για την υποστήριξη του ανοσοποιητικού τώρα με έως και 20% έκπτωση

BIO Προϊόντα

BIO Νιφάδες Φαγόπυρου - GymBeam
BIO Νιφάδες Φαγόπυρου - GymBeam
2,40 €
(9,60 €/ kg)
BIO Rice Syrup - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Rice Syrup - GymBeam
3,60 €
(14,40 €/ l)
BIΟ κινέζικο πράσινο τσάι - Sonnentor

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIΟ κινέζικο πράσινο τσάι - Sonnentor
5,20 €
(52,00 €/ kg)
BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor
4,75 €
(94,25 €/ kg)
ΒΙΟ Νιφάδες Τσίλι 45 g – Sonnentor

BIO

Vegan

ΒΙΟ Νιφάδες Τσίλι 45 g – Sonnentor
3,80 €
ΒΙΟ Πράσινος Καφές - Sonnentor

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

ΒΙΟ Πράσινος Καφές - Sonnentor
5,55 €
(102,78 €/ kg)
BIO Αλεσμένο μοσχοκάρυδο 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο μοσχοκάρυδο 30 g - Sonnentor
5,50 €
BIO Ground Cardamom 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ground Cardamom 50 g - Sonnentor
7,95 €
BIO Αλεύρι Μπανάνας - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Αλεύρι Μπανάνας - VanaVita
7,50 €
(18,75 €/ kg)
BIO Σιρόπι Καρύδας - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Σιρόπι Καρύδας - GymBeam
5,20 €
(20,80 €/ l)
BIO Αλεύρι Φουντουκιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling
Made in Germany
BIO Αλεύρι Φουντουκιού Μειωμένων Λιπαρών - Ölmühle Solling
10,50 €
(21,00 €/ kg)
ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor
5,50 €
(137,50 €/ kg)
BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor
3,80 €
(152,00 €/ kg)
BIO Lavender Flowers Loose Tea - Sonnentor

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Lavender Flowers Loose Tea - Sonnentor
Από6,00 €
(85,71 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor
Από3,20 €
(91,43 €/ kg)
BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor
3,20 €
(128,00 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor
Από3,20 €
(53,33 €/ kg)
BIO Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο - VanaVita
14,50 €
(29,00 €/ l)
Οργανικά Ρεβίθια σε Άλμη - Activus

BIO

Vegan

Οργανικά Ρεβίθια σε Άλμη - Activus
3,80 €
(15,20 €/ kg)
BIO Cheery Herbal Tea 18x1.5g - Sonnentor

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Cheery Herbal Tea 18x1.5g - Sonnentor
4,40 €
(162,96 €/ kg)
BIO Παρθένο Έλαιο Σταφυλιού - Ölmühle Solling

BIO

Vegan

BIO Παρθένο Έλαιο Σταφυλιού - Ölmühle Solling
14,50 €
(145,00 €/ l)
BIO Corn Couscous - GymBeam
BIO Corn Couscous - GymBeam
4,70 €
(12,53 €/ kg)
BIO Bancha Green Tea - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO Bancha Green Tea - GymBeam
5,20 €
(104,00 €/ kg)
ΒIO Τέσσερα Πιπέρια  - GymBeam
ΒIO Τέσσερα Πιπέρια - GymBeam
4,95 €
(99,00 €/ kg)
Είδη 73-96 από 194