Τσάι και Matcha | GymBeam.gr Skip to main content

Τσάι και Matcha

Τσάι και Matcha Στην κατηγορία Τσάι υπάρχουν προϊόντα που περιέχουν προσεκτικά επιλεγμένα μείγματα βοτάνων τα οποία θα σας ευχαριστήσουν με τα απολαυστικά αρώματα και τις ακαταμάχητες γεύσεις τους. Το ίδιο το τσάι έχει μια συναρπαστική ιστορία που ξεκινά από την Κίνα και εξαπλώνεται σε όλο τον κόσμο χάρη στη γεύση του που μπορείτε να απολαύσετε συνήθως κατά τους ψυχρότερους μήνες του έτους. Η αγορά είναι επίσης πλούσια με μια ποικιλία από χαλαρωτικά αφεψήματα που προσφέρουν άμέτρητα οφέλη για την υγεία. Για παράδειγμα, ορισμένα χρησιμοποιούνται για τη θεραπεία του ουροποιητικού συστήματος, άλλα για την απώλεια βάρους, την αποβολή της περίσσειας νερού από το σώμα ή για σκοπούς γενικής ζωτικότητας για γυναίκες σε διάφορα στάδια της ζωής.

Κάθε ποικιλία βασίζεται σε ένα ειδικά επιλεγμένο μείγμα φυτικών συστατικών που προορίζονται να παράγουν συγκεκριμένα εναρμονιστικά αποτελέσματα στον οργανισμό. Στη συλλογή μας θα βρείτε, μεταξύ άλλων, τη σκόνη BIO Matcha, που προέρχεται από φύλλα πράσινου τσαγιού. Διαθέτει εξαιρετική γεύση και μεγάλη ποικιλία βιολογικά ενεργών ουσιών, μεταξύ των οποίων και σημαντικά αντιοξειδωτικά. Ορισμένα προϊόντα αυτής της κατηγορίας αποτελούν την ιδανική επιλογή για τους άνδρες, οι οποίοι επιθυμούν να αυξήσουν τη μυϊκή τους ανάπτυξη ή να ενισχύσουν την απόδοσή τους ή τα επίπεδα τεστοστερόνης: το τσάι BIO Tribulus Tea, που αποτελείται από αποξηραμένα φύλλα του φυτού Tribulus Terrestris, αποτελεί μια γνωστή πηγή για στεροειδείς σαπωνίνες.

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τον συναρπαστικό κόσμο του τσαγιού, μην παραλείψετε να διαβάσετε τα άρθρα μας:

- Τσάι Matcha - Ποιες είναι οι επιδράσεις του και τι θα πρέπει να γνωρίζετε γι' αυτό;

- 8 θετικές επιδράσεις του πράσινου τσαγιού στην υγεία των αθλητών

Ήρθε η ώρα να ανακαλύψετε κι εσείς τη μεγάλη μας ποικιλία από τσάγια, τα οποία μπορείτε να απολαύσετε είτε μόνοι σας είτε με τους φίλους ή την οικογένειά σας.

 
ΒΙΟ Πράσινο Τσάι - Sencha – VanaVita

BIO

Vegan

ΒΙΟ Πράσινο Τσάι - Sencha – VanaVita
3,60 €
(72,00 €/ kg)
BIO Matcha powder - GymBeam

New

BIO Matcha powder - GymBeam
8,50 €
(85,00 €/ kg)
Τσάι Τζίντζερ-Λεμόνι - GymBeam

Vegan

Τσάι Τζίντζερ-Λεμόνι - GymBeam
2,60 €
(86,67 €/ kg)
Lemon balm tea - GymBeam
Lemon balm tea - GymBeam
2,60 €
(130,00 €/ kg)
Μαροκινό Τσάι Δυόσμου - GymBeam
Μαροκινό Τσάι Δυόσμου - GymBeam
2,40 €
(120,00 €/ kg)
Τσάι Ginkgo Biloba - GymBeam

Vegan

Τσάι Ginkgo Biloba - GymBeam
2,20 €
(44,00 €/ kg)
Τσάι κράνμπερι - GymBeam

Vegan

Τσάι κράνμπερι - GymBeam
2,40 €
(60,00 €/ kg)
Τσάι αγριοτριανταφυλλιάς - GymBeam

Vegan

Τσάι αγριοτριανταφυλλιάς - GymBeam
2,40 €
(60,00 €/ kg)
Πράσινο τσάι Gunpowder - GymBeam

Vegan

Πράσινο τσάι Gunpowder - GymBeam
2,60 €
(86,67 €/ kg)
BIO Tribulus Τσάι - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tribulus Τσάι - VanaVita
3,20 €
(64,00 €/ kg)
Jasmine green tea - GymBeam
Jasmine green tea - GymBeam
2,40 €
(80,00 €/ kg)
Oolong Tea - GymBeam
Oolong Tea - GymBeam
5,50 €
(110,00 €/ kg)
Dragon well green tea (Longjing) - GymBeam
Dragon well green tea (Longjing) - GymBeam
6,95 €
(139,00 €/ kg)
Αφρικανικό τσάι Rooibos - GymBeam
Αφρικανικό τσάι Rooibos - GymBeam
2,60 €
(86,67 €/ kg)
Τσάι Pu-erh - GymBeam
Τσάι Pu-erh - GymBeam
2,60 €
(86,67 €/ kg)
BIΟ κινέζικο πράσινο τσάι - Sonnentor

BIO

Vegan

BIΟ κινέζικο πράσινο τσάι - Sonnentor
6,50 €
(65,00 €/ kg)
BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Cranberry Pleasure Fruit Tea 18x2.8g - Sonnentor
5,95 €
(118,06 €/ kg)
BIO Mint Tea 18x1g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mint Tea 18x1g - Sonnentor
Από5,50 €
(305,56 €/ kg)
BIO Lavender Flowers Loose Tea - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Lavender Flowers Loose Tea - Sonnentor
Από7,50 €
(107,14 €/ kg)
BIO Τσάι Τζίντζερ Λεμόνι 18x1,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Τσάι Τζίντζερ Λεμόνι 18x1,8g - Sonnentor
5,50 €
(169,75 €/ kg)
BIO Yerba Maté σε σκόνη - VanaVita

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Yerba Maté σε σκόνη - VanaVita
5,55 €
(55,50 €/ kg)
BIO Cheery Herbal Tea 18x1.5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Cheery Herbal Tea 18x1.5g - Sonnentor
5,50 €
(203,70 €/ kg)
Black tea - GymBeam
Black tea - GymBeam
2,40 €
(60,00 €/ kg)
Earl Grey Tea - GymBeam
Earl Grey Tea - GymBeam
3,20 €
(64,00 €/ kg)
Είδη 1-24 από 57