Μπαχαρικά και Αλάτι - Ναι | GymBeam.gr Skip to main content

Μπαχαρικά και Αλάτι - Ναι

Μπαχαρικά και Αλάτι είναι μια κατηγορία προϊόντων που περιέχει διάφορους τύπους καρυκευμάτων που προορίζονται για την προετοιμασία των γευμάτων σας. Αυτά τα συστατικά αποτελούν ουσιαστικό μέρος κάθε κουζίνας, προσδίδοντας σε κάθε γεύμα τον ιδιαίτερο χαρακτήρα του. Είναι τα μπαχαρικά που είναι το κλειδί για το συνδυασμό των γεύσεων διαφόρων συστατικών σε εξαιρετικά πιάτα.

Το καρύκευμα καλύπτει ένα τεράστιο φάσμα γεύσεων, από το ροζ αλάτι Ιμαλαΐων, μέχρι τη γλυκιά οργανική αλεσμένη πάπρικα. Η προσθήκη καρυκευμάτων μπορεί να εκτιμηθεί σε σχεδόν οποιοδήποτε πιάτο. θα συμπληρώσει τον πλούτο των γεύσεων, ανεξάρτητα από το τι μαγειρεύετε, είτε κιμά, μοσχαρίσιο κρέας, κοτόπουλο ή ομελέτα. Τα μπαχαρικά μπορούν να μεταφέρουν τους γευστικούς σας κάλυκες σε όλο τον κόσμο: κάντε ένα ταξίδι στην Ινδία με κουρκουμά ή επισκεφθείτε το Μεξικό όταν δοκιμάσετε τα τυπικά τσίλι του. Με τα μπαχαρικά μας, μπορείτε εύκολα να δώσετε μια νέα νότα στην πίτσα, τις σαλάτες, τα ψάρια ή ακόμα και τον καφέ σας. Προσθέστε μια νέα διάσταση στα γεύματά σας, επιλέγοντας το σωστό μπαχαρικό που θα κάνει τους γευστικούς σας κάλυκες να χορεύουν σε μια δίνη χαράς για ώρες μετά το γεύμα.

 
BIO Τζίντζερ σε Σκόνη 200 g - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO Τζίντζερ σε Σκόνη 200 g - GymBeam
5,55 €
BIO σκόνη κουρκουμά - GymBeam

ΕΚΠΤΩΣΗ -20%

BIO

Vegan

BIO σκόνη κουρκουμά - GymBeam
6,35 €
(25,40 €/ kg)
ΒΙΟ Μπαχαρικό για Κοτόπουλο - GymBeam

BIO

ΒΙΟ Μπαχαρικό για Κοτόπουλο - GymBeam
4,95 €
(99,00 €/ kg)
BIO Νιφάδες Ντομάτας - GymBeam

BIO

BIO Νιφάδες Ντομάτας - GymBeam
3,10 €
(124,00 €/ kg)
BIO Γλυκό Κάρυ 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Γλυκό Κάρυ 50 g - Sonnentor
5,50 €
(110,00 €/ kg)
BIO Σκόρδο σε κόκκους - GymBeam
BIO Σκόρδο σε κόκκους - GymBeam
3,60 €
(60,00 €/ kg)
ΒΙΟ τριμμένο μαύρο πιπέρι - GymBeam
ΒΙΟ τριμμένο μαύρο πιπέρι - GymBeam
4,95 €
(82,50 €/ kg)
ΒIO Γλυκιά Πάπρικα σε Σκόνη - GymBeam

BIO

ΒIO Γλυκιά Πάπρικα σε Σκόνη - GymBeam
3,50 €
(63,64 €/ kg)
BIO Καρυκεύματα Λαχανικών - GymBeam

BIO

BIO Καρυκεύματα Λαχανικών - GymBeam
4,30 €
(172,00 €/ kg)
ΒΙΟ Νιφάδες Τσίλι 45 g – Sonnentor

BIO

Vegan

ΒΙΟ Νιφάδες Τσίλι 45 g – Sonnentor
3,80 €
BIO Αλεσμένο μοσχοκάρυδο 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο μοσχοκάρυδο 30 g - Sonnentor
5,50 €
BIO Ground Cardamom 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ground Cardamom 50 g - Sonnentor
7,95 €
ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

ΒΙΟ Μείγμα Μπαχαρικών για Ρύζι Mr.Wong‘s 40 g - Sonnentor
5,50 €
(137,50 €/ kg)
BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Καρυκεύματα για Πίτσα και Ζυμαρικά 25 g - Sonnentor
Από3,80 €
(152,00 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Τζίντζερ 35 g - Sonnentor
Από3,20 €
(91,43 €/ kg)
BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Δεντρολίβανο 25 g - Sonnentor
3,20 €
(128,00 €/ kg)
BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Κύμινο 60 g - Sonnentor
Από3,20 €
(53,33 €/ kg)
BIO Dried Chopped Onion - GymBeam
BIO Dried Chopped Onion - GymBeam
2,20 €
(88,00 €/ kg)
BIO Basil - GymBeam
BIO Basil - GymBeam
2,40 €
(96,00 €/ kg)
ΒIO Τέσσερα Πιπέρια  - GymBeam
ΒIO Τέσσερα Πιπέρια - GymBeam
4,95 €
(99,00 €/ kg)
BIO Ρίγανη - GymBeam
BIO Ρίγανη - GymBeam
2,70 €
(225,00 €/ kg)
BIO Aladdin‘s Coffee Spice Mix 25 g – Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Aladdin‘s Coffee Spice Mix 25 g – Sonnentor
5,50 €
BIO Αλεσμένο Μαύρο Πιπέρι 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Μαύρο Πιπέρι 50 g - Sonnentor
5,50 €
BIO Αλεσμένο Τσίλι 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Αλεσμένο Τσίλι 40 g - Sonnentor
3,80 €
Είδη 1-24 από 38